• Zadzwoń
  • 71 35 15 677

Poniedziałek - Piątek 10:00- 20:00 | Sobota 10:00-16:00 | Niedziela 18:00-20:00

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu wziewnym. Jest to jedna z najbezpieczniejszych procedur znieczulenia ogólnego. Kwalifikowani do niej są pacjenci w złym stanie ogólnym, z chorobami towarzyszącymi, starsi.

Z powodów drobnej awarii technicznej nasz system rejestracyjny jest chwilowo (do poniedziałku - 28 września) niedostępny. Do tego czasu prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerami 71 351 56 77 lub 788 672 458.
Pozdrawiamy.

 Drodzy klienci!
Z radością informujemy, że od niedawna można u nas wykonać dodatkowe badania diagnostyczne z użyciem fiberoskopu. To mały endoskop z monitorem, który umożliwia zbadanie trudno dostępnych miejsc takich jak gardło, przełyk, tchawica, oskrzela czy pochwa. Fiberoskop pozwala także na pobranie tkanek do dalszej diagnostyki i badań histopatologicznych.

Szanowni Państwo. Przypominamy, że w sobotę, 2 maja, Przychodnia Żako pracuje normalnie, czyli w godz 10-16.

Na dyżurze jest doktor Rafał Kotapka

Zapisy nahttps://www.zako.wroclaw.pl/rejestracja-online

W niedzielę, 3 Maja, przychodnia jest nieczynna

Świątecznie i majówkowo pozdrawiamy.

 

O przychodni Żako

Leczymy w niej psy, koty, króliki, myszki, świnki i chomiki, czyli wszystkie zwierzęta, które są Państwa towarzyszami.  Nasz nowy lokal przy ulicy Bajana 15c we Wrocławiu posiada w pełni wyposażoną salę operacyjną, gabinety przyjęć i do zdjęć radiologicznych.

facebook

Zapraszamy na nasz profil na facebook, gdzie publikujemy aktualności, zdjęcia, a także można przeczytać ogłoszenia o znalezionych i zagubionych zwierzętach.